اهالی کوی خدا


 
اخبار زیر برگرفته از وب سایت ، ندای سبز ازادی است
___________________________
پیام تسلیت جمعی از رزمندگان و بسیجیان دفاع مقدس استان اردبیل خطاب به میر حسین موسوی
ندای سبز آزادی: جمعی از رزمندگان و بسیجیان دفاه مقدس در استان اردبیل در پیامی در گذشت میر اسماعیل موسوی را به فرزند ارشد او، میر حسین موسوی تسلیت گفتند.

متن کامل این پیام که در اختیار ندای سبز آزادی قرار گرفته است به شرح ذیل است:

جناب آقای مهندس میر حسین موسوی
با قلوبی پر از غم و حزنی فزون در گذشت پدر ارجمند جنابعالی را تسلیت می گوییم ،وبه روان آن عزیز سفر کرده درود می فرستیم وایمان بزرگ مردی را ارج می گذاریم که با طهارت روح و صلح و سلم عمر شریف را دریایی از دینداری و انسان دوستی و خدمت بردباری قرار داد و در این دریا گهری پرورید که فخر اسلام و ایران گردید .ما رزمندگان و بسیجیان دفاع مقدس نه امروز بلکه در روزهای سخت وتلخ شما راگوهری یگانه یافتیم و هر گز نقش بی بدیل شما را در آن حماسه ی دفاع مقدس از یاد نمی بریم. نااهلانی که امروز شما را در حبس و حصر برده اند و حتی اجازه فاتحه ای بر جنازه ی پدرتان را نمی دهند همان کسانی هستند که امام خمینی (ره)در بی کفایتیشان فرمود که لیاقت اداره ی یک نانوایی را هم ندارند .نامحرمانی که امروز با قبضه ی قدرت انتقام امام را از یاران او می ستانند و از انتقام الهی غافلند. ما در این مصیبت بزرگ برای شادی روح مرحوم حاج اسماعیل موسوی خامنه از خداوند منان رحمت بی کران طلب نموده و برای جنابعالی و همسر مومنه و فرزندان و بازماندگان آن مرحوم صبری بزرگ و صبری بزرگ آرزومندیم زیرا که طبق سنت الهی آینده از آن صابران است . صابرانی که توکل آنها فقط به خدایشان است
رزمندگان و بسیجیان دفاع مقدس استان اردبیل

___________________________

پیام تسلیت جمعی از جوانان جنبش راه سبز امید کاشان حطاب به خاندان موسوی

جمعی از جوانان جنبش راه سبز امید کاشان پیام تسلیتی را خطاب به میر حسین موسوی منتشر کردند.

متن کامل این پیام که در اختیار ندای سبز آزادی قرار گرفته است به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
«إنما یوفی الصابرون أجرهم بغیر حساب»
حضور محترم و مبارک جناب آقای مهندس میر حسین موسوی و خاندان مکرم
در کمین تمامی روزها ، فردایی است و برای تمامی فرداها آینده ای است که در دست پروردگار جهانیان است او که روزی برای آزمودن انسان ها قدرتشان می دهد و روزی مقامی و جایگاهی و چه اندک اند آنان که در این وادی و راه به سوی او باز می گردند در حالی که دستانی پر از نیکی و پنداری سرشار از خلوص و جایگاهی بس رفیع دارند ، آنانی که دستانشان را به ناپاکی افیون ها نیالودند و پندارشان را به شک و شرک تباه نکردند و خلوصشان را به هر دست آویزی آزین نبستند و آرام و خوش الحان ندای رجعت را شنیدند و در میان ذکر خیران در مقام والای خویش ماوا گرفتند.
شادروان حاج میر اسماعیل موسوی پدر مهربان ، بزرگوار و ارزشی شما این چنین ندای حق تعالی را لبیک گفتند و در کنار نوادگان شهیدش ماوا گرفتند .
مردمانی چنین می مانند و در دامان خویش فرزندانی صالح ، با تقوا و ارزشمند را به یادگار می گذارند شخصیتی چون حضرتعالی که باعث افتخار و مباهات حق خواهان و روشن اندیشان و رهپویان راستین پیر جماران هستید خود نشانی از بزرگواری و سعادت دنیوی و اخروی این پدر گرامی است .
و اینک بعد از 32 سال در ایامی که یاد و نام استقلال و آزادی زینت روزها است اما صد حیف که رسم روزگار چنین نیست و آزادی برای عده ی معدود بنا شده است و استقلال این رمز تعالی و توسعه ابزاری در کلام و عملی در اصالت فروشی این خاک قرار گرفته است .
کام ما در حالی به غم این مصیبت تلخ می گردد که در آستانه ی روز سرنوشت ساز 12 فروردین ماه که مردمان این سرزمین با رای خویش آرزوی آزادی ، استقلال و تعالی را در دل می پروراندند اینک شاهد آن هستند که بهترین و مبارزترین شخصیت های این انقلاب و خط اصیل حضرت امام خمینی (س) در میان دیوار های جهل و خرافه ، زر اندوزی و کج اندیشی ، مقام طلبی و بی ثباتی یا در گوشه ی زندان ها و یا در کنج تنهایی و یا حصر ، این بدعت ناپسند گرفتارند و در اندیشه ی خویش سامانی از نیکی و خیر را می آرایند ولی آنچه هرگز در بند نخواهد شد استقامت و اندیشه است که به مدد صبر ، این سر زیبنده ی ایمان در همین نزدیکی ثمر خواهد داد و آن روز زیاد دور نیست که سبز بودن و راه سبز ، نیکی خود را از زبان سیاه اندیشان خواهد شنید .
ما جوانان جنبش راه سبز امید کاشان مصیبت فقدان ابوی گرامی و محترمتان را به پیشگاه وارسته ی شما و خانواده ی محترم و مکرم تسلیت عرض نموده و خویش را در این غم شریک می دانیم و برای آن مرحومه مغفور دعای خیر و برای شما و دیگر بازماندگان آرزوی سعادت ، سلامت و توفیق استمرار خدمت به اسلام ناب محمدی (ص) را داریم .

11 فرودین ماه یک هزار و سی صد و نود
جمعی از جوانان جنبش راه سبز امید کاشا
ن

_____________________________

جمعی از وبلاگ نویسان ایرانی درگذشت پدر میرحسین را به وی تسلیت گفتند

جمعی از وبلاگ نویسان ایرانی با انتشار یک پیام واحد به صورت مشترک در وبلاگهای خود درگذشت پدر میرحسین موسوی را به وی تسلیت گفتند.

به گزارش ندای سبز آزادی نویسندگان این پیام تسلیت در توضیح اقدام مشترک خود نوشته اند: " منتشر کنندگان این متن شاید به لحاظ سطح تفکر بسیار با هم متفاوت باشند و این تفاوت در متن وبلاگهایشان به صورت آشکار دیده شود اما این نشاندهنده ی تکثر موجود در جنبش سبز است. همچنین یادآور می شویم که جنبش سبز علیرغم اینکه شامل طیف گسترده ای از مردم ایران با تفکرات سیاسی گوناگون می شود اما برخلاف تبلیغات رسانه های حکومتی همگی در یک هدف متحد هستند و آن هم برچیدن دیکتاتوری از داخل مرزهای ایران میباشد. "

در  بخش دیگری از بیانیه نویسندگان این پیام آمده است: " این متن تنها مختص به وبلاگ ما و دیگر وبلاگ هایی که به طور همزمان این متن را منتشر ساخته اند نمی باشد و هروبلاگنویس عزیزی که تمایل دارد تا خود را در انتشار این متن تسلیت سهیم دارد می تواند این متن را بر روی خروجی وبلاگ خود قرار دهد. ما وبلاگنویسان امکانات چندانی نداشته و نیازمند یاری یکدیگریم. "

وبلاگ نویسانی که خواستار انتشار این پیام در وبلاگشان هستند می توانند متن زیر را عیناً در وبلاگشان منتشر نمایند:

به نام خدا

انا لله و انا الیه راجعون

ما همه از خداییم و به او باز میگردیم، با درود بر مهندس میرحسین موسوی رییس جمهور منتخب ملت ایران در انتخابات سال 1388 که برای احقاق حقوق مردم تسلیم مستبدین نشد و به زیر پرچم خود فروختگان نرفت و اکنون در بند استبداد و دژخیمان به ظاهر ایرانیانی به سر میبرد که هیچگونه ارزشی برای ایرانیان قایل نیستند و همچنین با درود فراوان به خانواده ی موسوی که در راه مبارزه برای آزادی مردم ایران از گزندهای گوناگون بی نصیب نمانده اند. ما وبلاگ نویسان سبز که با امکانات حداقلی خودمان و به درجات گوناگون در پی بیانیه ی شما مبنی بر گسترش آگاهی شروع به فعالیت و خبر رسانی و گهگاهی تحلیل و رایزنی در مورد مسایل خبری پرداخته ایم و همچنین در این راه برخی از ما از گزند نیروهای خود فروخته ی حکومتی هم بی نسیب نبوده ایم، درگذشت پدر گرامیتان مرحوم سید میراسماعیل موسوی را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینماییم و از خداوند منان برای آن مرحوم طلب آمرزش و برای شما طول عمر با عزت روز افزون را طلب می کنیم.

میرحسین عزیز!

همه  می دانیم که استبداد پایدار نخواهد بود و ما همگی تا روزی که ایران و ایرانی طعم آزادی را بچشد و خود را از بند خود فروختگان و دورویان رها ببیند پشتیبان شما هستیم و بدانید که رسالت ما هیچ چیزی بجز رسیدن به نقطه ی سرافرازی ایران و ایرانی نیست و همینجا اعلام می کنیم که با تمام وجود به کار خود ادامه خواهیم داد و همچنین صمیمانه صبر و استقامت شما را در مقابل سختی های موجود می ستاییم و بر خود می بالیم که در انتخاب خود اشتباه نکرده ایم.

جمعی از وبلاگنویسان سبز


Leave a Reply.