اهالی کوی خدا


 
خبر زیر برگرفته از سایت ندای ازادی میباشد
Picture

محافظه‌کارانی که با همراهی در تقلب انتخاباتی ریاست

 جمهوری سال ۱۳۸۸ موجب تداوم دولت محمود احمدی‌نژاد شدند حالا به این نتیجه رسیده‌اند که جریان وی نباید تحت هیچ شرایطی در 
دور بعدی ادامه یابد.


ندای سبز آزادی: محافظه‌کارانی که با همراهی در تقلب انتخاباتی ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ موجب تداوم دولت محمود احمدی‌نژاد شدند حالا به این نتیجه رسیده‌اند که جریان وی نباید تحت هیچ شرایطی در دور بعدی ادامه یابد.
به گزارش دیگربان، این مطلب را روز جمعه (۱۹ فروردین) سایت «دولت‌یار» نزدیک به دولت احمدی‌نژاد منتشر کرده و نوشته که این دسته از محافظه‌کاران که اغلب هوادار آیت الله خامنه‌ای هستند تلاش می‌کنند جریان احمدی‌نژاد در دولت یازدهم حضور نداشته باشد.
این سایت از مجلس و صدا و سیما با عنوان محافظه‌کاران مخالف ادامه کار جریان احمدی‌نژاد نام برده نوشته، آن‌ها با در اختیار داشتن بودجه‌های «جنگ نرم» بولتن‌های تخریبی فراوانی علیه دولت منتشر می‌کنند.
به نوشته «دولت‌یار» این بولتن‌ها به صورت روزانه تهیه و برای اشخاص موثر در جمهوری اسلامی فرستاده می‌شود.
این سایت ادامه داده است: «یک نهاد بسیار موثر که بودجه‌های کلان دولتی برای مبارزه با جنگ نرم دریافت می‌کند، با اختصاص ساختمان مستقل و به‌کارگیری نیروهای حرفه‌ای به طور مشخص برای تخریب مشایی فعالیت می‌کند.»
چندی پیش اسفندیار رحیم‌مشایی گفته بود یک جریان بولتن‌نویس حرفه‌ای به صورت متمرکز مشغول تولید خبرهای تحریف شده یا کاملا جعلی برای مراجع سیاسی و فرهنگی کشور هستند.
پیش از آن نیز محمدجعفر بهداد معاون سیاسی دفتر احمدی‌نژاد گفته بود که بودجه «جنگ نرم» صرف مبارزه با دولت می‌شود.
سایت «دولت‌یار» در پایان خبر خود به صراحت نوشته است: «گروه‌های سیاسی که با عنوان اصولگرا فعالیت می‌کنند تصمیم گرفته‌اند تحت هیچ شرایطی اجازه ندهند جریان احمدی‌نژاد در دولت بعدی ادامه یابد.»
گفتنی است، محافظه‌کاران حامی رهبری به شدت نگران فعالیت‌های انتخاباتی تیم احمدی‌نژاد در انتخابات آتی مجلس و انتخابات آینده ریاست جمهوری هستند.
آنها معتقدند تیم احمدی‌نژاد در جریان انتخابات آینده٬ فتنه‌ای عمیق‌ به راه خواهند انداخت.

این اظهار نظرات نشانه اختلاف عمیقی است که در میان اصولگرایان حامی و منتقد دولت بوجود آمده است، به نظر می رسد این بار شمشیر حذف بر بالای سر همراهان کودتای 88 قرار گرفته است. 

Leave a Reply.