اهالی کوی خدا


 
خبر زیز برگرفته از سایت ندای آزادی است
برای مشاهده لینک اصلی اینجا کلیک کنید


سیدمحمد خاتمی، رییس‌جمهور سابق ایران، چهارشنبه شب به تماشای نمایش «درس» به کارگردانی
«داریوش مهرجویی» نشست.به گزارش آفتاب، در این حضور که به شکل سرزده و با همراهی چهره‌هایی همچون: احمد مسجد جامعی ( وزیر ارشاد دوره اصلاحات و نماینده مردم تهران در شورای شهر)، فریدون عمو‌زاده خلیلی(روزنامه‌نگار و نویسنده)، بهاره رهنما (بازیگر)، پیمان قاسم‌خانی (فیلم‌نامه نویس) و جمعی دیگر از هنرمندان صورت گرفت، خاتمی در کنار «مجید جوزانی» مدیر خانه هنرمندان به تماشای نمایش نشست.

حضور خاتمی در این نمایش با استقبال فراوان تماشاگران مواجه شد، به گونه‌ای که با وجود پُر شدن، بخش زیادی از تماشاگران به صورت نشسته بر کف زمین و ایستاده به تماشای نمایش نشستند و رییس‌جمهور پیشین ایران را به شدت تشویق کردند و این تشویق طولانی سبب شد اجرای نمایش با تاخیر آغاز شود.

در پایان نیز داریوش مهرجویی نمایش خود را به «سیدمحمد خاتمی» تقدیم کرد.

در پایان نمایش سید محمد خاتمی به جمع هنرمندان رفت و از آنها تشکر کرد. او در سخنانی ضمن تقدیر از مهرجویی خطاب به کارگردان درس گفت: «آقای مهرجویی! حضور شما برای عرصه فرهنگ و هنر بسیار مغتم است و من بسیار از شما تشکر می‌کنم که همچنان در صحنه حضور دارید و مشغول به کار هستید. آنچه که در مورد شما بسیار مهم است، پایداری حضور شما در عرصه فرهنگ و هنر است. اینکه در طول گذشت این همه سال ماندید و از ایران نرفتید و علیرغم همه ناملایمات ماندید و کار کردید و پای اعتقادات خود ایستادید بسیار ارزشمند است.»

تنها دو شب دیگر به پایان اجرای نمایش مهرجویی باقی مانده و هنوز مشخص نیست که آیا اجرای این نمایش تمدید خواهد شد یا خیر؟ این نمایش پُرفروش‌ترین نمایش زمستان و بهار امسال بوده و با وجود تقاضای مجید جوزانی مدیرخانه هنرمندان، داریوش مهرجویی کارگردان و رضا درمیشیان مدیر این نمایش هنوز با تمدید آن موافقت نشده است.

 


Comments

123
04/15/2011 00:32

آیت الله بهجت : کسی که عرضه اداره خانواده را ندارد حالا علیه این سید بزرگوار که جهان اسلام را اداره میکنند حرف میزند

http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=77:1389-07-29-18-34-06&catid=45:nazar-bozorgan

ReplyLeave a Reply