اهالی کوی خدا


 
خبر زیر برگرفته از سایت " دولت یار" است
برای مشاهده لینک اصلی " اینجا" کلیک کنید ( وبسایت مذکور دارای تروجان و یا ویروس میباشد ، برای ورود به سایت دولت یار از انتی تروجان استفاده کنید )
Picture

ئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اگر به سال 84 مراجعه کنیم متوجه می​شویم که امروز مخالفین و منتقدین دولت در آن زمان کدام طرف بودند. کسانی که درسال 84 نامزدشان موفق به پیروزی نشد به ناچار به بهانه اصولگرایی گفتند که احمدی​نژاد کاندیدای ماست ولی بعد که دیدند سهمی از آن آنها نشده است آهسته به دنبال ادامه خط خودشان رفتند تا بعد از احمدی نژاد به نان و نوای خودشان برسند.

اسفندیار رحیم مشایی با اشاره به شائبه حضور ضرغامی در انتخابات گفت: صداوسیمادر هرجا که فرصت پیدا می​کند دولت را تخریب می​کند.    به گزارش دولت یار و به نقل از خبرگزاری ها، در حاشیه مراسم تجلیل از خادمین ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کشور به مشایی گفته شد: متاسفانه شاهد اخباری از سوی جریان خاصی هستیم که به دنبال به حاشیه بردن فعالیت​های دولت هستند و سازمان صدا و سیما با همراهی این جریان بعد از مطرح کردن دو شغله بودن شما به چند شغله بودن معاون اجرایی رئیس جمهور پرداخته​اند. سپس از مسئول دفتر رئیس​جمهور پرسیده شد که پاسخ شما به این جریان خاص چیست؟

اسفندیار رحیم مشایی هم با بیان اینکه «با توجه به شائبه حضور ضرغامی در انتخابات ، صداوسیمادر هرجا که فرصت پیدا می​کند دولت را تخریب می​کند»، افزود: جریانات انحرافی ادعاهایی را از سوی برخی از افراد مختلف نسبت دادند که این ادعاها ملاک نیست، ما باید ابتدا جریان اصلی را معلوم کنیم، بعد جریان انحرافی از آن مشخص می​شود.

وی تصریح کرد: امروز آدم​هایی که در یک دوره می​گفتند ما از دولت حمایت می​کنیم، الان به منتقد شماره یک دولت تبدیل شده​اند. البته بیشتر از یک سال پیش، این موضوع را پیش بینی می​کردم و امروز تمام حرف ها و هدف های آنها مشخص شده و سند آنها هم موجود است.

رئیس دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: اگر به سال 84 مراجعه کنیم متوجه می​شویم که امروز مخالفین و منتقدین دولت در آن زمان کدام طرف بودند. کسانی که درسال 84 نامزدشان موفق به پیروزی نشد به ناچار به بهانه اصولگرایی گفتند که احمدی​نژاد کاندیدای ماست ولی بعد که دیدند سهمی از آن آنها نشده است آهسته به دنبال ادامه خط خودشان رفتند تا بعد از احمدی نژاد به نان و نوای خودشان برسند.

وی در ادامه با بیان اینکه صدا وسیما و دولت خدمات زیادی را به یکدیگر ارائه دادند، افزود: صدا وسیما شائبه کار سیاسی دارد و در همین زمینه هم سوابقی که در سال​های پیش داشته خوب نبوده است.

مشایی با بیان اینکه الان شائبه​ها در صدا و سیما خیلی زیاد است افزود: در این سازمان دو معاونت وجود دارد که یکی از معاونت ها به دلیل حمایت از یک کاندیدای دیگر در انتخابات سال 88 ناراضی و معاونت دیگر هم که جدیدا منصوب شده از مسئولین تراز اول ستاد انتخاباتی یک کاندیدای دیگر است. معلوم است که صدا و سیما در هر جایی که فرصت پیدا کند به شکل تخریبی وارد می شود که البته این روزها شائبه حضور ضرغامی هم اضافه شده است.

مشایی  راجع به سازمان میراث فرهنگی اظهار کرد: سازمان میراث فرهنگی جایگاه مهمی است و نباید مسوولیت آن خالی باشد، البته آقای بقایی همچنان بر آن سازمان نظارت دارد و من فکر می‌کنم ان‌شاءالله تا پایان هفته وضعیت سازمان مشخص شود و ان‌شاءالله معاون جدید رییس‌جمهور در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری منصوب خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که رییس جدید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری چه کسی خواهد بود؟ گفت: من اطلاعی ندارم، ولی گزینه‌های مختلفی مطرح است و رییس‌جمهور در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کنند، ولی ان‌شاءالله تا پایان هفته وضعیت سازمان مشخص خواهد شد.

وی در مورد وضعیت وزارتخانه ورزش و جوانان و معرفی وزیر یا سرپرست از دولت برای این وزارتخانه گفت: از نظر کارشناسی دولت، تشکیل این وزارتخانه را با توجه به نوع مصوبه مجلس با ابهام همراه می‌بیند و نظر کارشناسی دولت این نیست. دولت فکر نمی‌کند با تشکیل این وزارتخانه کمکی به ارتقای ورزش بشود.

رییس دفتر رییس‌جمهور ادامه داد: اکنون موقعیت ورزش، موقعیت خوبی است، سرمایه‌گذاری خوبی انجام شده و اراده خوبی از سوی رییس‌جمهور در این زمینه اعمال می‌شود. خوشبختانه وضعیت ورزش از نظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری رو به توسعه و پیشرفته است و تغییر شرایط را دولت به مصلحت نمی‌داند؛ اما در هر حال اگر بنا شد که در مجموع این وزارتخانه شکل گیرد ان‌شاءالله دولت کاری می‌کند که سطح کار تنزل پیدا نکند و ان‌شاءالله بتوانیم در ورزش گام‌های موثری برداریم.

وی در مورد ادغام دیگر وزارتخانه‌ها از جمله ادغام وزارتخانه راه و مسکن نیز گفت: به صورت کلی مجلس به دولت ماموریت داده که تعداد وزارتخانه‌ها را به 17 عدد برساند و من تا آن‌جا که اطلاع دارم، امیدوارم که کار ادغام در مورد وزارتخانه‌های مختلف به زودی شروع شود؛ اما همه وزارتخانه‌هایی که مشمول این موضوع می‌شوند، شاید در یک روز و یک هفته ادغام‌شان انجام نشود، چون این کار مقدماتی می‌خواهد و باید در مورد آن‌ها کار انجام شود.

مشایی ادامه داد: انتظار داریم که این امر امسال انجام شود، البته در این مورد آقای رییس‌جمهور تشخیص می‌دهند و دولت نیز باید تصویب کند.


 


Comments
Leave a Reply