اهالی کوی خدا


 
این خبر برگرفته از وب  سایت جرس می باشد ، برای مشاهده لینک اصلی اینجا کلیک کنید

مهدوی کنی: در انتخابات مجلس نهم مراقب اصلاح طلبان باشید


جرس:  رییس مجلس خبرگان رهبری در دیدار جمعی از روحانیون مجلس از آنان خواست در انتخابات مجلس مراقب جریان موسوم به انحرافی و اصلاح طلبان باشند.

به گزارش خبرآنلاین،  مهدوی کنی نکاتی را درباره «وحدت اصولگرایان» و مسائلی که نمایندگان روحانی مجلس باید به آن توجه داشته باشند مطرح کرد.

 مهدوی کنی در این دیدار با اشاره به حضور طیف های مختلف روحانیون مجلس در این جلسه و بیان اینکه سلیقه های مختلف اینجا حضور دارند خطاب به نمایندگان روحانی در مجلس گفت: باید در انتخابات مجلس نسبت به جریانی که به اسم انحرافی می گویید و اصلاح طلبان حواستان جمع باشد.

علی بنایی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرآنلاین گفت: نمایندگان شرکت کننده در این دیدار به تشریح مسائل کشور و حساسیت های موجود پرداختند و تعدادی از نمایندگان برخی اقدامات جریان انحرافی در استان ها و شهرستان ها را برای حضور در مجلس نهم برشمردند.

بنایی با اشاره به توصیه اخلاقی  مهدوی کنی و یادآوری نصیحتی قرآنی افزود: رئیس مجلس خبرگان رهبری در این دیدار به نمایندگان توصیه کردند بر اساس رهنمود قرآن کریم به صورت فردی و گروهی قیام کنید. کار جمعی بر هر کاری مقدم است و کار جمعی و هم اندیشی بدون گذشت و ایثار به نتیجه نمی رسد.

وی افزود: مهدوی کنی تاکید کردند ما ملزم به در پیش گرفتن وحدت هستیم و باید از کارهایی که مشکلاتی ایجاد می کند خودداری کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس گفت: آیت الله مهدوی کنی درباره شاخص بودن عملکرد روحانیت نیز سخن گفت و یادآور شد «یکی از لوازم درک شرایط روز و هماهنگی در گفتار و رفتار روحانیت است». آیت الله مهدوی کنی تاکید کردند که روحانیت باید با سعه صدر، تحمل آرای دیگران فعالیت و مشارکت داشته باشند و در صحنه حاضر باشند.


 


Comments
Leave a Reply